Jste unavení a nesoustředění?

Chcete relaxovat kreativně?

Nevíte, jak zabavit děti?

Mám pro vás JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ, které vám dovolí ZAZÁŘIT.

VYZKOUŠEJTE LINORYT

PROČ ZROVNA LINORYT?

  • Je snadné vyrobit ho v DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ.
  • Bez tiskařského lisu a nákladného vybavení.
  • Vyzkoušet ho můžete i vy.

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT JÁ?

Jsem grafička s dlouholetou praxí. S linorytem jsem začínala už jako malá holčička. Hodně to bolelo, ale výsledek mě uchvátil. V dospělosti mě okouzlila suchá jehla. Sofistikovaná grafická technika, jemná práce na kvalitním papíru. Profesionálně se věnuji čárovému leptu kolorovanému akvarelem, kterým ilustruji své verše a pohádky.  Ráda se o své zkušenosti s vámi podělím.

IMG_20210331_175306

Grafika mi dává všechno: seberealizaci, uspokojení, že dělám, co mě baví a hlavně hodně přátel.

Jenže čas od času se ocitám v jiném prostředí a pak zažívám pocit frustrace. Třeba z kolotoče povinností. Nebo ponorkovou nemoc z uzavřené domácnosti či pracoviště.

Jenom návrat k umění a ke grafice mi dává pocit SVOBODY. Našla jsem svoji ztracenou koncentraci,  oddech  a tvůrčí euforii.

Proč jsem grafiku opustila, když je tak skvělá? Pečuji o 90letou  maminku a do ateliéru mám teď daleko.  Proto se vracím k linorytu, který mi dává možnost tvořit i v domácím prostředí. 

e-book

9 DEKORACÍ Z LINORYTU

vás naučí dělat linoryt

Vaše obavy rozptýlím

Vím, jaké otázky si kladou začátečníci a mám na ně odpovědi. Nevěřím, že nemáte talent. Jediné, co opravdu potřebujete je chuť a nadšení dítěte. Můj e-book vede i vás laiky tak, abyste se rozvíjeli krok za krokem, svým tempem, v čase, který vám vyhovuje.

9 DEKORACÍ Z LINORYTU

        e-book výtvarnice Zuzany Polívkové je skvělý, protože vám

  • UŠETŘÍ ČAS, který by jste věnovali dojíždění do kurzů. Dovolí vám využít i krátký časový úsek, který tomu můžete právě věnovat, můžete pracovat v etapách a nejste limitováni tempem kurzu.
  • UŠETŘÍ PENÍZE, ceny výtvarných kurzů jsou vyšší a dostanete jednorázovou lekci. K e-booku se můžete vracet.
  • ŠETŘÍ NAŠE LESY A MÍSTO V KNIHOVNĚ a budete ho mít v telefonu vždy po ruce.
  • Z POHODLÍ DOMOVA, bez ateliéru, tiskařského lisu, z materiálu, pro který se sami rozhodnete.
  • ZÍSKÁTE HODNOTNÝ PRODUKT VLASTNÍ VÝROBY, kterým můžete někoho obdarovat nebo ho i prodat a vydělat peníze.

E-book přispěje k vašemu osobnímu rozvoji, k oddechu, koncentraci na jednu věc, ale hlavně vám dá skvělý pocit z vlastnoručně vyrobeného díla. Vyrobíte si dekoraci do bytu dle vlastního vkusu. Nebo díky reprodukční schopnosti grafiky vyrobíte z jedné matrice v několika variantách limitovanou edici svého obrazu a každý bude ORIGINÁLEM. Získáte opravdu hodně. Tak pojďte do toho a objednejte si e-book 9 DEKORACÍ Z LINORYTU teď:

CO ZÍSKÁTE?

Představte si, jak vám pod rukama vzniká originální dílko. Mě víc než výsledek samotný uspokojuje tvůrčí proces. Přináší mi soustředění, harmonii a budí moji fantazii. Často ani nevím, co bude výsledkem. Celý proces vzniku se vyvíjí jako příběh, na který se nabalují další a další. Miluji to.

Barvy, které vyberete budou výpovědí vašich momentálních pocitů. Promítnete do nich vše, co zrovna prožíváte. Na získané zkušenosti nabalíte další a rozvinete svoje znalosti po malých krůčcích k velkému skoku.

Získáte matrici, ze které vznikne limitovaná edice vašich obrázků, osobitý potisk trička nebo tašky, originální balící papír nebo cokoli, pro co se sami rozhodnete.

CO MUSÍTE OBĚTOVAT?

Ne víc, než byste zaplatili za oběd s partnerem.  Svůj e-book jsem připravovala několik měsíců a abych vám ho mohla zprostředkovat, sama jsem se musela naučit spoustu nových věcí. Věřím, že vám bude dobrým rádcem a linoryt skvělým společníkem.

Za cenu 390,- Kč získáte nejen e-book  9 DEKORACÍ Z LINORYTU, ale i moji podporu ve FB skupině Pečuji a tvořím, kde vám ráda zodpovím případné dotazy.

Na e-book navazují dva bonusy s šablonami, které získáte zdarma po uplynutí garance.

Další, tentokrát už placené pro vás v budoucnu připravím. Takže si můžete udělat kolekci šablon dle vlastního výběru.

Kromě ORIGINÁLU vlastnoručně vyrobeného dle podrobného návodu získáte zážitek z tvorby a dárek, který sami vytvoříte pro své blízké. Stanete se tvůrci. Umělci či kreativci, chcete-li. Kromě toho získáte ucelený návod jak na to a moji plnou podporu v rámci FB skupiny PEČUJI A TVOŘÍM.

BONUSY

BONUS Č.1

s několika tematickými šablonami a šablonou secesního písma ve dvou velikostech, které můžete využít pro výrobu svého vlasního monogramu nebo nápisu na plakát v hodnotě 150,- Kč.

BONUS Č.2

s návodem na vytvoření mojí autorské publikace pro vaše nebo i sousedovy děti v hodnotě 250,-Kč. Podle něj vytvoříte leporelo s obrázky i říkankami nebo obrázky do dětského pokoje.

packy

Máte pochyby, zda je e-book pro vás vhodný? Dobrý partner vám nabídne víc než jen HODNOTNÝ PRODUKT TRVALÉHO CHARAKTERU a ZÁŽITEK Z TVORBY. Pokud si e-book objednáte nyní poskytnu vám

30denní garanci  vrácení peněz.

 

Po uplynutí garance obdržíte ještě ode mě výše uvedené bonusy.

!!!

MIMOŘÁDNÁ CENOVÁ NABÍDKA

U příležitosti uvedení e-booku na trh máte ČASOVĚ OMEZENOU příležitost mimořádně zakoupit e-book 9 DEKORACÍ Z LINORYTU za zvýhodněnou cenu 300,- Kč. Tato nabídka platí pouze do 5.12.2021. Kupte e-book jako dárek pro sebe nebo překvapte někoho blízkého. Vánoce se blíží a nabídka platí jen do svátku sv. Mikuláše, patrona všech darujících. Tak neváhejte a KUPTE HNED!

300,-KČ

POUZE DO 5.12.2021

Reference

Když mi má kamarádka z dětství, Zuzka Polívková, nadšená výtvarnice, poslala k nahlédnutí svůj nový e-book, tak jsem byla především zvědavá... A moc mile mě její práce překvapila. Je to vlastně jakýsi průvodce pro ty, kteří by si chtěli vyzkoušet jednu z klasických grafických technik - linoryt. A je určena pro všechny od 9 do 99 let! Zuzka zde dává návod, jak vše jednoduše zvládnout i třeba bez grafického lisu. Popisuje zde techniku, jak si ji osvojit v jednotlivých krocích. Najdete zde materiály, které budete potřebovat. Přikládá také vzorník pro ty, kteří by si na začátku nevěděli rady s určitým motivem. Je zde dále spousta nápadů pro využití této techniky: štítky na krabice, potisk na látkové pytlíky, třeba na bylinky, ubrusy, prostírání, zástěry, monogramy.... A pak už si můžete vymýšlet i sami! Určitě vás práce Zuzky Polívkové bude inspirovat! Šárka Kolaříková
Šárka Kolaříková
výtvarnice a skvělá fotografka
Podle tohoto návodu v e-booku opravdu všichni, kteří se chtějí zabývat linorytem, linoryt vytvoří. Byla jsem zvědavá, jak se s tématem autorka popere. Ale stejně, jako když jí bylo šest let a dělala svůj první linoryt, který byl pak zvěřejněn v příručce pro pedagogy LŠU na titulní straně, to zvládla hravě. Linoryt dle tohoto návodu zvládnou děti od 6 let i hraví dospělí.
Věra Kratzlová
pedagožka a cestovatelka

TVOŘTE UŽ ZÍTRA

DRŽÍM VÁM PALCE

Zuzana Polívková